Termelésvezető állás Mohácson

A Mohácsi Vasöntöde Kft. felvételt hirdet TERMELÉSVEZETŐ részére kiemelt bérezéssel, azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • 50-60 fő öntödei dolgozó szakmai irányítása
  • előre elvárt célok teljesítése a termelési program alapján
  • a gyártás során a technológiai fegyelem betartásának felügyelete
  • részvétel a termelési program tervezésében, elkészítésében
  • minőség fenntartása, új termékek bevezetése esetén a gyártás koordinálása
  • napi szintű, operatív üzemvezetés

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • minimum 3 év öntészetben szerzett vezetői tapasztalat
  • kiváló vezetői és együttműködési képesség
  • határozott fellépés és problémamegoldó képesség

Előnyök

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • változatos, felelősségteljes munkakör
  • hosszú távú, kiszámítható munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!