Könyvelő állás Villányban

Mérlegképes könyvelőt keresünk villányi könyvelő irodánkba ügyfélkörünk bővülése miatt.

Feladatok

  • Napi könyvelési feladatok ellátása (szállítók, vevők, bank, pénztár, vegyes feladások), folyószámla és főkönyv egyeztetése
  • A bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése
  • Kimenő számlák rögzítése
  • Bankbizonylatok könyvelése
  • Vevői és szállítói analitikák vezetése
  • Beszámolók elkészítése (mérleg, eredménykimutatás)
  • Havi, negyedéves, éves bevallások, statisztikák elkészítése
  • Analitikus és főkönyvi egyeztetések végrehajtása
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, könyvelése
  • Folyamatos jogszabálykövetés (pénzügy, számvitel)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerezett 3-5 év tapasztalat
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Microsoft irodai programok felhasználó szintű ismerete
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Kiemelkedő probléma megoldó készség, lojalitás, terhelhetőség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Szakmailag folyamatos fejlődési igény

Előnyök

  • RLB-60 kettős könyviteli rendszer ismerete
  • BMD könyvelőprogram ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, folyamatosan fejlődő cég
  • Hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség, új ismeretek megszerzése
  • Önálló munkavégzés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!