Cégünk új pozíciókat nyitott, melynek keretében keresünk gépészmérnök vagy technikus munkatársat.

A teljes körű kivitelezések piacára lépve cégünk új pozíciókat nyitott, melynek keretében keresünk Gépészmérnök vagy technikus munkatársat.

Feladatok

Mit jelent nálunk ez a pozíció:

  • teljeskörű felújítási projektek, illetve épületgépészeti kivitelezések koordinálását
  • kapacitástervezést
  • anyaggazdálkodást és beszerzés folyamatainak megszervezését
  • kapcsolattartást a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • projekt anyagszükségletek felmérését
  • helyszíni felmérések készítését, egyeztetéseken való részvételt
  • árajánlatok készítését
  • tervdokumentációk ellenőrzését
  • kivitelezés folyamán alvállalkozói, beszállítói teljesítések nyomon követesét
  • alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérését, műszaki és számszaki ellenőrzését, kiértékelését
  • műszaki egyeztetést, döntés-előkészítést
  • alvállalkozók irányítását, ellenőrzését

Elvárások

Rád van szükségünk, ha:

  • műszaki végzettséggel, vagy erős műszaki érdeklődéssel rendelkezel
  • kreatív, gyakorlatias, önálló munkavégzésre alkalmas vagy
  • komplexen tudsz gondolkodni, gyorsan átlátsz egy folyamatot és nem félsz dönteni sem

Előnyök

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:

  • ismered a jelentősebb szabványokat, építési technológiákat
  • van már kivitelezésben szerzett tapasztalatod
  • ismered a TERC költségvetés készítőt
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • céges mobiltelefon
  • fiatalos és folyamatosan fejlődő csapat

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • 7783 Majs

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot a megpályázott munkakör megjelölésével várjuk az oldalon keresztül.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!