Műszaki (karbantartási) vezető álláslehetőség Mohácson

A Mohácsi Vasöntöde Kft. felvételt hirdet MŰSZAKI (KARBANTARTÁSI) VEZETŐ részére kiemelt bérezéssel, azonnali kezdéssel.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Megtervezi és megvalósítja a gyártóberendezések, telephely, épületek, gyártócsarnokok valamint az ellátó rendszerek (áram, víz, gáz, levegő) teljes körű karbantartását, biztosítva a vállalat termelő és funkcionális egységeinek zavartalan és költséghatékony működését
  • Irányítja a karbantartási és üzemfenntartási szervezeti egységet
  • Kiválasztja és folyamatosan értékeli a karbantartási és fenntartási tevékenységbe bevont alvállalkozókat
  • Gyártóberendezések karbantartásának tervezése, szervezése
  • A karbantartási rendszer fejlesztése, különös tekintettel a megelőző karbantartásra
  • A preventív és operatív karbantartások beütemezése és végrehajtása, a termelés zavartalanságának biztosítása, a kieső idő elvárások teljesítése
  • Hibakeresések, problémák megoldása, elhárított hibák dokumentálása
  • Javaslatok kidolgozása a gyártóberendezések- és eszközök továbbfejlesztésére a karbantartási ráfordítások csökkentése és a berendezések/alkatrészek élettartamának növelése céljából
  • A pótalkatrész gazdálkodás fejlesztése, a megfelelő pótalkatrész ellátás biztosítása
  • A karbantartási, létesítmény üzemeltetési költségek és a felmerülő beruházások tervezése
  • Költségfelhasználás rendszeres követése, költségoptimalizálás, hulladékcsökkentés
  • Munkavédelmi, - tűzvédelmi, - egészségvédelmi, - környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • A felügyelt területek felkészítése a hatósági ellenőrzésekre, illetve a belső- és külső auditokra
  • Karbantartási dokumentumok kialakítása, naprakész vezetése

Elvárások

  • Szakirányú technikusi végzettség (gépész-,villamosipari technikus)
  • Jelentős tapasztalat gyártóberendezések karbantartásában, épületek, infrastruktúra fenntartásában
  • Kiváló vezetői és együttműködési képesség
  • Határozott fellépés és problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépész-,villamosmérnök)
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelt bér, versenyképes jövedelem
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú, kiszámítható munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!