Mélyépítéssel foglalkozó építőipari cégünk műszaki adminisztrátor munkatársat keres Mohácson

Platina-Bau Zrt.
Mohács
2021. 08. 10.

Mélyépítéssel foglalkozó építőipari cégünk műszaki adminisztrátor munkatársat keres.

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol csapatunkhoz?

A közvetlen felettesed a projektvezető lesz, aki ha igényled, mentorként segíti a szakmai fejlődésed.

Mindezekért versenyképes jövedelmet kínálunk, egy összetartó és barátságos csapat társaságában.

A munkavégzés helye: Mohács

A munkavégzés hétköznap 8 és 16 óra között történik.

Jelentkezésedet várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Feladatod lesz az építésvezetők napi munkájának támogatása, a szállítólevelek és egyéb dokumentumok vezetése, anyagmegrendelések lebonyolítása, alvállalkozói/beszállítói kapcsolattartás, kivitelezéssel kapcsolatos adminisztrációk elkészítése.

Elvárások

  • Fontos a „B” kategóriás jogosítvány és a műszaki beállítottság.

Előnyök

  • Szakirányú végzettség vagy tapasztalat előnyt jelent, de nem baj, ha még nincs.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!